Патріотичне виховання молоді


Всеукраїнський літературний конкурс.


Заняття розпочинається з виконання Державного Гімну України


Урок пам'яті Афганістану


До 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років .


До річниці Т.Г.Шевченка


/Files/images/IMG_5304.JPG
У переддень святкування 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка працівниками культури с.Радинка Кіндратенко А.В. та Тетерою В.П. було проведено усний журнал про Великого Кобзаря з учнями 11 класу, а також літературну вікторину.Учні дізнались більше про творчість поета, читались його поезії, а також виявили відмінні знання з життя і творчості поета, які запропонували культпрацівники у «Літературній вікторині».
Сильченко С.І. Вчитель української мови та літератури Радинського НВО

Сила, віра і правда українського народу….

З 3 до 7 березня у Радинському НВО до 200-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка експонується виставка, унікальність якої полягає в тому, що всі роботи були виготовлені в різних техніках та з різноманітних матеріалів. Учні молодших класів працювали з вітражними фарбами: це робота Яценко Влади, Тетяна Гаєвська намалювала портрет Шевченка, використовуючи тільки простий олівець та разом з мамою, вчителем англійської мови, Тетяною Миколаївною за допомогою акварельних фарб зобразили портрет Шевченка в пейзажі рідного краю. Анна Лишиленко також працювала разом з мамою над вишивкою, в якій оспівується творчість Шевченка. Учні 5 класу своє ставлення до твору «Катерина», передали в роботі з солоного тіста. Ілона Кузьменко разом з татом проявили свою майстерність в техніці випалювання по дереву. Олексій Прокопчук виготовив аплікацію на пенопласті до твору «Садок вишневий коло хати». Білько Ірина та Олександра, учениці 7 класу, подали на виставку роботу до одного з творів Шевченка в техніці об’ємної аплікації. А от учні 8 класу працювали з крупами. Дев’ятикласники в техніці квілінг та канзаши оздобили декілька портретів безсмертного сина України. Приєдналися до них випускники школи, виконавши портрет поета з шкіри.
Не залишилися осторонь керівники гуртків. Вони також представили свої роботи. Нестерова Катерина Петрівна з своїми вихованцями виготовили картини в техніці канзаши. Тетяна Миколаївна та Марина Вікторівна та їх учні виготовили скульптуру з пап’є-маше малого Тарасик Ця виставка не залишила нікого байдужим. І те з якою любов’ю були виготовлені роботи говорить, що дійсно Т.Г.Шевченко був і є силою, вірою і правдою українського народу.

М.В.Романенко педагог – організатор Радинського НВО


Провісник долі України

Сумний, а разом з тим пронизливий погляд, мудрі, променисті очі дивляться на нас з портрета, уквітчаного вишиваним рушником. Це Тарас Григорович Шевченко, 200 – річний ювілей якого будемо святкувати 9 березня 2014 року. Не забули українці свого Великого Кобзаря, вірного сина України, він живе і буде жити в наших серцях. М. Рильський писав у своєму вірші «Шевченко» Ось чому в сім’ї великій, У цвіту садів прекрасних Буде жити він вовіки Як безсмертний наш сучасник Під назвою «Провісник долі України» пройшов в Радинському НВО I-III ступенів захід, присвячений 200 – річному ювілею від дня народження Великого сина України – Т.Г. Шевченка, яке підготувала з учнями вчитель української мови та літератури Сильченко Світлана Іванівна. З ведучими свята Валерією Богдан та Олександром Кузьменком (11 кл.), учнями 5 класу Каріною Кіндратенко, Данилом чумаком, Анастасією Ющенко, учнями 6 класу Ілоною Кузьменко, Романом Лелюком, Павлом Постолюком, Денисом Лемішком та Владою Трасковською, Павлом Гаращенком, Владом Більком – учнями 8 класу, перед глядачами були перегорнені сторінки життя і творчості Кобзаря – тяжке життя сироти – кріпака в наймах, потім у дяка, в пана Енгельгардта, врешті – решт, викуп з неволі. В програмі заходу слова та вірші переплітались з інсценізаціями творів Т.Шевченка. Ці зворушливі слова про безсмертного сина України залишились в серці кожного, хто був присутній в залі. На закінчення свята учениця 11 класу Валерія Богдан прочитала «Молитву» Д. Павличка і всі учасники запаливши свічку, поставили їх біля портрета Тараса. Свято закінчилось, і кожен з глядачів, від маленького до старшого, залишив у своєму серці частинку теплоти і любові до вірного сина, який безмежно любив свою Україну, Т.Г.Шевченко.

І.В. Білько Класний керівник 11 класу Радинського НВО


Олімпійський тиждень

З метою розвитку Олімпійського та спортивного руху, формування в учнівської молоді навичок здорового способу життя та залучення її до активних занять фізичною культурою і спортом з 8.09 по 15.09 в Радинському НВО проводився Олімпійський тиждень.
/Files/images/IMG_7191.JPG

8 вересня Учнівською радою було виготовлено інформаційний стенд «Історія олімпійських ігор»; 9 вересня вчитель історії Яценко Інна Валеріївна провела Олімпійський урок для учнів 5 – 8 класів, а старші її вихованці, учні 10 класу презентували свою презентацію «Швидше! Вище! Сильніше!»; 10 вересня - флешмоб «Державні символи» учні школи вишикувалися у формі тризуба; 11вересня учнівською радою серед учнів молодших класів проведено конкурс малюнків «Олімпійська символіка»; 12 вересня - естафета Олімпійського вогню серед учнів 9 – 11 класів. У програмі змагань було шість естафет: «Чехарда», хокей у повітрі

( загнати повітряну кульку палицею у відро), змагання конькобіжців (переправа по дощечках), вікторина, стрільба (влучити м'ячем у відро), пантоміма.

У результаті цікавої та напруженої боротьби перше місце виборола команда учнів 11 класу, капітан команди Білько І.В. Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами Радинського НВО.

Школа – це "другий дім", і задача педагогів полягає в тому, щоб зробити "другий дім" затишним та теплим, щоб діти йшли до школи з бажанням, а не тому, що "так потрібно".

І тому організація та проведення спортивних змагань в школі дуже важлива. Оскільки під час проведення таких заходів в учнів виховується самостійність, бажання перемогти.

Звісно, не всі стануть відомими спортсменами, але перш за все – це здоров’я, правильна постава та радісна посмішка, а разом з цим заряд енергійності та бадьорості.

Педагог – організатор Радинського НВО

Романенко Марина Вікторівна


Кiлькiсть переглядiв: 690