• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Вічна пам’ять героям! Вічна слава переможцям! Ми пам’ятаємо!

Вічна пам’ять героям! Вічна слава переможцям! Ми пам’ятаємо!

2017-05-10

/Files/images/IMG_2313.JPG

8 та 9 Травня – одні з найвеличніших та найшанованіших свят в Україні. І сьогодні, в такі тяжкі для нашої держави дні, це – символ героїзму,самовідданої любові до рідної землі, символ нескореної сили духу захисників Батьківщини.

Поклонитися пам’яті загиблих у буремні лихоліття війни односельцям вийшли вихованці Радинського НВО, вчителі та громада села. Учнівський колектив підготував літературно-музичну композицію «Подвиг непідвладний часу …» . З дитячих вуст звучала подяка ветеранам та їх родинам та слова надії на світле майбуття. Також до слів вітання долучився учасник бойових дій у ІІ світовій війні Власенко Микола Якович, сільський голова Шулькевич Валентина Іванівна. Наголосили на тому, що все далі і далі відходять грізні роки Великої Вітчизняної війни, але ніколи не згасне пам'ять про всіх тих, хто, не задумуючись, віддав своє життя в ім'я Свободи.

На цей захід були запрошені учасники АТО, які проживають на території селищної ради. Перед громадою виступив Кіндратенко Микола Дмитрович подякував ветеранам за мир. Та звернувся до всіх присутніх, що наш обов’язок, сучасних і прийдешніх поколінь – не забути, якою ціною здобуто Перемогу. Для молоді подвиг військового покоління – це абсолютний еталон служіння ідеалам свободи, справедливості та добра

До пам’ятника загиблим односельцям лягло море квітів від учнів школи, представників організацій та установ.

Незважаючи на непростий час, нікого з тих, хто полягли на полях битв Другої світової війни, і тих, хто повернувся до мирної праці, ми не маємо права забути ні в День Перемоги, ні в звичайний буденний день. Їм завжди наша любов, повага і шана. Адже ми у великому боргу перед ними. Пам’ятаймо про це.

Марина Романенко

Педагог - організатор

/Files/images/IMG_2311.JPG/Files/images/IMG_2320.JPG/Files/images/IMG_2321.JPG/Files/images/IMG_2327.JPG/Files/images/IMG_2339.JPG/Files/images/IMG_2342.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 88

Коментарi