Радинське навчально-виховне об’єднання
«загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»
вул. Тараса Шевченка, 25, с.Радинка, Поліський район, Київська область, 07024.
Тел./факс (04592)21-1-96, е-mail: radinka@i.ua, Код ЄДРПОУ 25690017
Результати
ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
у 2016-2017 н.р.
№ | Предмет | Клас | Місце | ПІП (повністю), учня(учениці) | ПІП (повністю) учителя, підготував учнів |
1 | Зарубіжна література | 7 | І | Яценко Влада Сергіївна, | Яценко Людмила Іванівна |
8 | І | Ющенко Анастасія Анатоліївна, | |||
9 | ІІІ | Кузьменко Ілона Русланівна, | |||
10 | ІІ | Давидюк Надія Миколаївна, | |||
2 | Образотворче мистецтво | 10 | ІІІ | Білько Олександра Олександрівна, | Романенко Марина Вікторівна |
3 | Біологія | 8 | ІІ | Кравченко Богдана Петрівна, | Губська Людмила Володимирівна |
9 | ІІ | Кузьменко Ілона Русланівна, | |||
10 | І | Давидюк Надія Миколаївна, | |||
4 | Українська мова і література | 7 | І | Яценко Влада Сергіївна, | Сильченко Світлана Іванівна |
8 | І | Ющенко Анастасія Анатоліївна, | Нестерова Вікторія Володимирівна | ||
10 | І | Давидюк Надія Миколаївна, | Романенко Валентина Іванівна | ||
5 | Трудове навчання | 11 | 2 | Білько Владислав Андрійович, | Ільницький Сергій Іванович |
6 | Німецька мова | 8 | І | Кравченко Богдана Петрівна, | Кумечко Ольга Іванівна |
10 | І | Пархоменко Олександра Андріївна, | |||
7 | Інформатика | 11 | ІІІ | Кордун Дмитро Костянтинович, | Ільницький Сергій Іванович |
8 | Історія | 8 | ІІ | Ющенко Анастасія Анатоліївна, | Яценко Інна Валеріївна |
9 | І | Постолюк Павло Сергійович, | |||
10 | І | Давидюк Надія Миколаївна, | |||
9 | Хімія | 8 | учасник | Кравченко Богдана Петрівна, | Губська Людмила Володимирівна |
9 | учасник | Постолюк Павло Сергійович, | |||
10 | Математика | 7 | учасник | Яценко Влада Сергіївна, | Когутич Марина Василівна |
8 | учасник | Ющенко Анастасія Анатоліївна, | |||
9 | ІІ | Кузьменко Ілона Русланівна, | |||
11 | ІІ | Трасковська Владислава Сергіївна, | |||
11 | Географія | 9 | ІІ | Постолюк Павло Сергійович, | Лишиленко Надія Михайлівна |
10 | І | Пархоменко Олександра Андріївна, | |||
12 | Правознавство | 9 | І | Постолюк Павло Сергійович, | Яценко Інна Валеріївна |
10 | ІІ | Давидюк Надія Миколаївна, | |||
13 | Фізика | 7 | І | Лісовський Ілля Віталійович, | Нестерова Катерина Петрівна |
8 | І | Ющенко Анастасія Анатоліївна, | |||
11 | ІІІ | Кордун Дмитро Костянтинович, | |||
14 | Інформаційні технології | 11 | І | Кордун Дмитро Костянтинович, | Ільницький Сергій Іванович |