У рамках проекту «Діти Київщини – воїнам АТО» члени учнівської ради Радинського НВО взяли активну участь у підготовці подарунків для дітей бійців 95 аеромобільної бригади та подарунки для самих бійців, які перебувають в зоні АТО з новорічними побажаннями – це солодощі, листи з найкращими побажаннями, малюнки, обереги.

/Files/images/IMG_1764.JPG

До Дня толерантності комісією культури, дозвілля та духовного розвитку на чолі з головою учнівської ради, було організовано та проведено ряд заходів. Серед яких традиційне виготовлення «дерева толерантності», проведення різноманітних бесід, п’ятихвилинки «Толерантність – крок до свободи».

/Files/images/IMG_1678.JPG/Files/images/IMG_1683.JPG

Комісія інформації, піару та партнерства співпрацювали з прикордонниками ВПС «Млачівка» та взяли участь у виготовленні стінгазети «Україна. Патріотизм. Прикордонники».

/Files/images/IMG_1705.JPG/Files/images/IMG_1706.JPG/Files/images/IMG_1706.JPG

Яценко Влада голова комісії освіти та захисту прав співпрацювала з вчителем історії у підготовці заходів до Дня прав людини. За круглим столом було проведено анкетування, з членами комісії організовано виставку, підготовлено пам’ятки для дітей та батьків. Переможцями конкурсу малюнків «Я знаю свої права» стали: Семененеко А., Ошурко Є., Кононенко Д.

/Files/images/IMG_1747.JPG/Files/images/IMG_1750.JPG

19 грудня всі чекають дива, подарунків. Вже вкотре голова учнівського самоврядування Білько Ірина з членами ради підготували подарунки виготовлені власноруч та новорічне привітання вихованцям ДНЗ "Струмочок".

/Files/images/IMG_1785.JPG/Files/images/IMG_1789.JPG/Files/images/IMG_1802.JPG/Files/images/IMG_1812.JPG

В День пам’яті жертв голодоморів члени учнівської ради вшанували світлу пам’ять жертв голодомору в Україні, проаналізували головні причини найжахливішої трагедії за масштабом та перебігом подій, трагедії, яку пережив український народ в 1932-1933рр. Було здійснено такі заходи:

1. Виготовлено альбом « Ти кажеш, не було голодомору?...»

2. Приєдналися до акції «Запали свічку…»

3. Здійснено скорботну ходу до пам’ятника жертвам голодомору

/Files/images/IMG_1694.JPG

Голова комісії екології, спорту та здорового способу життя Кіндратенко Каріна з учнями початкової школи долучилася до акції, яка проходила в школі з питань енергозбереження та організувала конкурс малюнків на тему "Енергозбереження".

/Files/images/IMG_1645.JPG/Files/images/IMG_1648.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 262